خواستن توانستن است

س عزیز محمدی» صفحه نخست
» عناوین مطالب وبلاگ
» اردیبهشت ۸۸ » فروردین ۸۸
» باور(۱)
» هستــی(۱)
» راز(۱)
» جاذبه(۱)

» جمعه ۱۸ اردیبهشت ،۱۳۸۸
» تفکر مثبت
» شاد زیستن را سرلوحه زندگی ات قرار بده
» موضوع وبلاگ من: راز هستی
» آیا خواستن کافیست!!!
» به خودم قول می دهم

موضوع وبلاگ من: راز هستی شنبه ٢٩ فروردین ،۱۳۸۸

یه روز من و محمد داشتیم از عسلویه می رفتیم خونه. مرد راننده یه کتاب داشت به اسم راز. اول توجهی نکردم اما محمد کتابو داد بهم گفتش یه نگاهی بندازم. با بی میلی ورق زدم........ خوشم اومد......... نه کتاب خیلی جالبی بود........ مثل همیشه رفتم بخشی که اصل قضیه دستم بیاد ( کاری که تو خوندن هر کتابی می کنم اما پیشنهاد نمی کنم شما این کارو نکنید!!!) بله مطلب رو گرفتم.

سعی کردم چهره راننده رو ببینم، قبل از اون دقت نکرده بودم چه شکلیه اما حالا دوست داشتم  ببینمش...  CD های مستندی راجع به همین موضوع هم داد به محمد منم  نیگاش کردم. پیشنهاد می کنم همه ببینن البته  CD اولشو ببینید.

بحث تفکر مثبت،‌ باورهای مثبت و .......چند سالیه کم و بیش تو اینترنت  شروع شده و هر از چند گاهی همه ما ایمیل هایی از این باب به دستمون می رسه. ساده و سریع عرض می کنم خدمتتون که همه این ایمیل ها یک خبر، یک پیغام دارن که ما انسان ها بهش می گیم راز هستی. یه چیزی که منو خوشحال می کنه اینه که میبینم هر روز بیشتر از دیروز و با سرعت فوق العاده این بحث داره گسترده می شه اما چیزی که از اون مهمتره توجه ما به این راز هستش، اصل این راز همینه که باورش کنیم.

و اما جواب دوستی که فرمودند حرفای خودمو بنویسم: آخر حرف همه من ها یکی است.

مهم نیست که این حرف رو کی و در کجای دنیا زده و من ترجمشو خدمت شما عرض می کنم مهم اینه که حرفش قشنگه و باید بارها و بارها تکرار بشه تا در باورهای ما حک بشه.

پيام هاي ديگران ()

» س عزیز محمدی
» مهندسی برق- قدرت power-electricity
» در هواي گرگ و ميش سحرگاهي
» فراشبند
» پلیمریست
» قالب وبلاگ
» .:.
RSS 2.0

Designed By ParsTheme