موضوع وبلاگ من: راز هستی

یه روز من و محمد داشتیم از عسلویه می رفتیم خونه. مرد راننده یه کتاب داشت به اسم راز. اول توجهی نکردم اما محمد کتابو داد بهم گفتش یه نگاهی بندازم. با بی میلی ورق زدم........ خوشم اومد......... نه کتاب خیلی جالبی بود........ مثل همیشه رفتم بخشی که اصل قضیه دستم بیاد ( کاری که تو خوندن هر کتابی می کنم اما پیشنهاد نمی کنم شما این کارو نکنید!!!) بله مطلب رو گرفتم.

سعی کردم چهره راننده رو ببینم، قبل از اون دقت نکرده بودم چه شکلیه اما حالا دوست داشتم  ببینمش...  CD های مستندی راجع به همین موضوع هم داد به محمد منم  نیگاش کردم. پیشنهاد می کنم همه ببینن البته  CD اولشو ببینید.

بحث تفکر مثبت،‌ باورهای مثبت و .......چند سالیه کم و بیش تو اینترنت  شروع شده و هر از چند گاهی همه ما ایمیل هایی از این باب به دستمون می رسه. ساده و سریع عرض می کنم خدمتتون که همه این ایمیل ها یک خبر، یک پیغام دارن که ما انسان ها بهش می گیم راز هستی. یه چیزی که منو خوشحال می کنه اینه که میبینم هر روز بیشتر از دیروز و با سرعت فوق العاده این بحث داره گسترده می شه اما چیزی که از اون مهمتره توجه ما به این راز هستش، اصل این راز همینه که باورش کنیم.

و اما جواب دوستی که فرمودند حرفای خودمو بنویسم: آخر حرف همه من ها یکی است.

مهم نیست که این حرف رو کی و در کجای دنیا زده و من ترجمشو خدمت شما عرض می کنم مهم اینه که حرفش قشنگه و باید بارها و بارها تکرار بشه تا در باورهای ما حک بشه.

/ 6 نظر / 34 بازدید
آنسوی مه در مالزی

آدرس ما رو جائی نگهداری کن بدرد خودت یا دوستان و آشنایان می خورد. ما شرکت بزرگی تشکیل داده ایم و در خدمت هموطنان هستیم وبلاگتان خیلی زیباست

زهره

سلاااااااااااااااااااااااااااام عزیزم بهت تبریک می گم به خاطر وب قشنگت موفق باشی گلم

سارا

سلام گل قشنگم تبریک میگم! نوشته هاتو دیدم بیشتر دلم برات تنگید! همیشه ی همیشه موفق باشی

محسن

سلام، احوالات؟ لينكيدمتون سري بزنيد بد نيست

علي

سلام بابا من فكر نمي كردم شما بابت كامنت من (كه گفته بودم اگه مصالب از خودتون باشه وبلاگتون بهتر ميشه ) ناراحت بشيد و توي اين پستتون جوابمو بدي [افسوس] من اين نظر رو به اين خاطر دادم كه ، من خيلي از وبلاگها رو ميخونم و وبلاگهايي كه سخنان اين و اون رو بيان ميكنن خيلي زياده و وقتي يه وبلاگ پيدا ميشه كه از خودشون چيزي رو مينويسند ، خيلي زود طرفدار پيدا ميكنه ، همين .[مغرور] موفق باشي( فكر نميكنم)[شوخی]

زهرا سادات

سلام.امروز خيلي دلم گرفته بود آخه 2روزه اميدم نا اميد شده و نمي تونم درس بخونم.امشب اومدم توي نت و توي گوگل اينو سرچ كردم:راز توانستن.اولين مطلبي كه ديدمو روش كليك كردم.بالاي اون صفحه بزرگ نوشته بود :خواستن توانستن است.حس خوبي بهم دست داد.اين جمله بهترين دارويي بود براي نا اميدي من.تشكر ميكنم از وب زيباتون.بازم بهتون سر ميزنم.